Магазини АТБ продовжують завозити продукти та відкрили укриття для українців у своїх підвалах

Торгова мережа АТБ продовжує працювати по Україні. Людям привозять продукти, а у тих магазинах, де є підвальні приміщення, можна заховатися від вибухів. Українці, яким немає де сховатися від повітряної тривоги, можуть бігти в підвали АТБ.

Магазини АТБ продовжують завозити продукти та відкрили укриття для українців у своїх підвалах - today.ua

Людей пообіцяли забезпечити достатнім запасом питної води. Сховатись у підвальному приміщенні можна буде лише у тих магазинах, які працюють. Як відомо, у Києві та більшості міст країни з п'ятниці 22:00 до понеділка 08:00 запроваджено комендантську годину. В цей час жодні магазини не працюватимуть. Людей просять залишатися в укриттях.

Адресу найближчого супермаркету АТБ із укриттям можна знайти на сайті торгової мережі.

Магазини торгової мережі АТБ працювали останні три дні у посиленому режимі, однак у деяких регіонах були перебої з постачанням певних продуктів харчування та товарів. Наразі закриті магазини, що перебувають у зоні безпосередніх бойових дій.

При стабілізації ситуації у зоні збройних зіткнень магазини торгової мережі АТБ відновлюють свою діяльність з урахуванням усіх необхідних заходів безпеки для покупців, повідомило керівництво мережі супермаркетів.

Компанія запровадила механізми додаткового стимулювання персоналу магазинів, водіїв транспортних засобів, працівників логістичних центрів, які перебувають у небезпечних районах збройного зіткнення. АТБ надає першочергову допомогу та забезпечує продуктами харчування військові частини ЗСУ, об'єднання територіальної оборони, резервістів.

Раніше повідомлялося, що буде у магазинах АТБ замість поліетиленових пакетів.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com