lifecell підключає додаткову послугу, яка допоможе заощадити на місячній абонплаті

Lifecell запустив вигідну акцію, яка допоможе абонентам мобільного оператора заощадити. Підключивши послугу ТВ+, абоненти lifecell отримають додаткові безкоштовні гігабайти інтернету. Про подробиці акції повідомляється на Facebook-сторінці оператора.

lifecell підключає додаткову послугу, яка допоможе заощадити на місячній абонплаті - today.ua

Абоненти lifecell можуть завантажити програму для перегляду телеканалів ТВ+, і при необхідності докупити відповідний пакет послуг з обраною кількістю телеканалів та розширеним доступом до медіатеки.

Якщо встановити додаток ТБ від lifecell до 25 травня 2022 року, можна отримати в подарунок 15 ГБ інтернету. Вартість користування пакетом телебачення становить 99 гривень на місяць. lifecell підключає додаткову послугу, яка допоможе заощадити на місячній абонплаті Пакет S30 від lifecell, який бере участь в акції, включає доступ до телепередач, новин, фільмів та серіалів на рейтингових українських та світових каналах: 1 1, ICTV, Новий, СТБ, 2 2, Україна, CNN, TV1000 HD, Viasat Explore, Nat Geo та іншим, а також доступ до архіву матчів Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Підключитися до послуги ТБ абоненти lifecell можуть декількома способами:

  • на сайті послуги;
  • в USSD-меню * 200 #;
  • у мобільному додатку "Мій life:)"

Раніше повідомлялося, які безкоштовні послуги своїм абонентам пропонують мобільні оператори Київстар, Vodafone та lifecell.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net