Київстар зробив безкоштовним домашній інтернет

Київстар повідомив своїх клієнтів, що зробить безкоштовною послугу домашнього інтернету на період війни. Тим абонентам, які не мають можливості поповнити рахунок, послуга надаватиметься без місячної плати за свій тариф.

Київстар зробив безкоштовним домашній інтернет - today.ua

За словами мобільного оператора, домашній інтернет працюватиме навіть у тих абонентів, які до 1 березня не встигли заплатити за послугу. Абонентам надходитимуть SMS-повідомлення про необхідність поповнити рахунок, але не варто звертати на них уваги, інтернет працюватиме і без оплати.

Київстар попереджає, що через військове положення інтернет може працювати на зниженій швидкості, або будуть місцями перебої. Київстар зробив безкоштовним домашній інтернет Мобільний оператор нагадує абонентам, що якщо вони можуть заплатити за послуги зв'язку, то нехай, по можливості, це зроблять, адже компанії потрібні кошти для підтримки своєї мережі в робочому стані.

Також Київстар створив спеціальний номер для збирання коштів на підтримку української армії. При надсиланні SMS на номер 88009 перераховується 10 грн з мобільного рахунку до фонду "Повернись живим" (savelife.in.ua).

Нагадаємо, що Київстар, Vodafone та Lifecell заблокували доступ до зв'язку українським абонентам із Росії та Білорусі.