Київстар зробив безкоштовною одну із своїх послуг: що стало доступним для абонентів

Автор: Лобанова Єлизавета

Київстар підготував своїм абонентам приємний сюрприз. Мобільний оператор зробив безкоштовною послугу, що стане у нагоді багатьом підприємцям. Йдеться про тестовий доступ до програми самостійних клієнтських розсилок ADWISOR. Протягом 30 днів користування цією послугою буде безкоштовним.

Київстар зробив безкоштовною одну із своїх послуг: що стало доступним для абонентів - today.ua

За допомогою сервісу ADWISOR від Київстар абоненти можуть у тестовому режимі розіслати до 10 персоналізованих SMS на номери мобільного оператора. 

Користувачам доступні:

  • таргетовані SMS та Viber-розсилки для пошуку нових клієнтів — повідомлення розсилаються тим абонентам Київстар, які погодилися отримувати пропозиції від партнерів оператора за програмою "Мої знижки";
  • SMS та Viber-розсилки на власну базу клієнтів, при цьому можна відправляти повідомлення абонентам інших операторів. 

Крім того, користувачі сервісу безпосередньо на платформі ADWISOR відтепер можуть скорочувати потрібні посилання, додавати їх до розсилки й відстежувати надалі статистику переходів за ними. При цьому можна на власний розсуд обрати найбільш зручний метод скорочення посилання — з випадковим набором букв і цифр після домену або з використанням власної назви. 

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

На сайті Київстар є калькулятор розрахунку вартості SMS та Viber-розсилок через платформу ADWISOR. Якщо після завершення 30-денного пробного періоду вам захочеться продовжити користуватися послугою, то її вартість можна розрахувати самостійно прямо зараз. 

Київстар зробив безкоштовною одну із своїх послуг: що стало доступним для абонентів

За усією детальною інформацією стосовно цієї послуги абоненти Київстар можуть зателефонувати за номером 466 або 0 800 300 466. Підписати договір про підключення можно у магазинах мобільного оператора. 

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На платформі ADWISOR є "Довідка", у якій зібрані усі популярні відповіді на запитання про створення розсилок. Там пояснюється, як додавати отримувачів, як створювати повідомлення, що означають статуси розсилки, тощо.

Раніше повідомлялося, що Київстар дарує гроші власникам нових SIM-карт.