Київстар знизить вартість деяких популярних тарифів: що зміниться для абонентів з 30 березня

Київстар знижує вартість дзвінків за кордон для своїх абонентів. Вже з 30 березня українці зможуть телефонувати в Іспанію, Румунію, Литву та Молдову за зниженими тарифами.

Київстар знизить вартість деяких популярних тарифів: що зміниться для абонентів з 30 березня - today.ua

Так, зекономити на розмовах абоненти Київстар зможуть завдяки послузі "Міжнародні дзвінки". Крім цього, мобільний оператор збільшить в актуальних контрактних та бізнес-тарифах перелік країн, куди можна телефонувати без доплат.

Повідомляється, що вартість дзвінків з України в Іспанію та Румунію зменшиться до 1 грн за хвилину (надається пакет із 20 хв за 20 грн), в той час як вартість дзвінків в Литву та Молдову зменшиться до 4 грн за хвилину (пакет із 5 хв за 20 грн). Ці тарифи із 30 березня діятимуть для всіх абонентів. Послуга "Міжнародні дзвінки" від Київстар надається автоматично кожному абоненту, підключати її додатково не потрібно.

Вартість дзвінків у ці три країни зменшиться у всіх пакетах послуг "Світ на зв’язку" та "Світ на зв’язку Pro".

Київстар знизить вартість деяких популярних тарифів: що зміниться для абонентів з 30 березня

Крім того, з 30 березня в абонентів із контрактними тарифами та у бізнес-клієнтів у лінійці тарифів "ВАШ" збільшиться перелік країн, в які можна телефонувати без доплат.

Нагадаємо, у більшості тарифів Київстар хвилини для дзвінків на інші мережі можна використати для дзвінків за кордон. Тепер серед списку країн для таких дзвінків будуть номери Іспанії, Молдови, Румунії.

Раніше повідомлялося, що компанія Київстар приєдналася до цифрового додатку "Дія".  Тепер користувачі цифрового сервісу державних послуг зможуть перейти з одного виду оплати мобільного зв'язку на інший прямо у додатку.