Київстар змінив тарифи для українців за кордоном: доплачувати за роумінг не доведеться

Київстар нагадав своїм абонентам про те, що з 29 березня для них діятимуть нові тарифи у роумінгу. Зокрема, йдеться про тих українців, які вимушено емігрували в одну з 9 країн Європи. Для них мобільний оператор залишить таку саму місячну плату, яка була в Україні.

Київстар змінив тарифи для українців за кордоном: доплачувати за роумінг не доведеться - today.ua

Таким чином, для абонентів у роумінгу почнуть діяти внутрішні тарифи Київстар.  Оплачуючи свій тарифний план як зазвичай, абоненти зможуть користуватися пакетом послуг за кордоном без жодних доплат.

Скористатися пропозицією зможуть абоненти актуальних тарифних планів лінійки ТВІЙ та тарифів лінійки ВСЕ РАЗОМ. У бізнес-клієнтів та контрактних абонентів нові вигідні умови роумінгу будуть діяти для більшості тарифних планів на території   Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, Молдови, Німеччини, Італії, Литви та Чехії.

Змінити свій тариф та отримати вигідний роумінг абоненти Київстар можуть у мобільному додатку Мій Київстар, або за номером 466.

"З першого дня вторгнення росії ми почали нараховувати абонентам у роумінгу бонуси для безоплатного спілкування. На сьогодні це вже понад 300 млн гривень. Але це був тільки перший крок. Далі ми провели масштабну роботу з нашими європейськими партнерами, щоб зробити для клієнтів умови як вдома. Ми мріяли про це в мирний час, і нарешті нам це вдалося через велике співчуття партнерів до українців! Тепер, коли ви оплачуєте свій тариф – ним повноцінно можна користуватися у Європі. Це дешевше місцевих операторів, практичніше та безпечніше, адже у вас діє основний контактний номер, до якого часто прив’язані банківські сервіси, соціальні мережі та багато іншого", —розповіла директорка з розвитку продуктів на масовому ринку Київстар Тетяна Лукинюк.

У тариф ТВІЙ Вибір за кордоном входимите 15 Гб мобільного інтернету, безліміт на дзвінки в мережі Київстар та на всі вхідні дзвінки, 200 хвилин для дзвінків на інші мережі України, а також на номери країни перебування. За увесь цей пакет послуг абонентам потрібно буде платити 175 грн або за 5,5 євро на місяць.

Бізнес-клієнти та контрактні абоненти Київстар додатково до основного тарифу отримають 15 Гб мобільного інтернету, безліміт на вхідні дзвінки, 500 хвилин для вихідних дзвінків на українські номери та номери в країні перебування, а також 50 SMS. Для них також не будуть списуватися мегабайти при використанні безлімітних додатків: месенджерів, онлайн-карт та інших сервісів.

Раніше повідомлялося, що Київстар разом із Vodafone та lifecell відключив зв'язок та інтернет у чотирьох областях України.