Київстар запустив безкоштовну послугу під час війни: хто зможе підключитися

Київстар зробив раніше платну послугу Star.Docs повністю безкоштовною для певної групи абонентів під час війни. Йдеться про представників усіх сфер бізнесу та державних організацій, які тепер зможуть вести електронний документообіг без плати по тарифам компанії.

Київстар запустив безкоштовну послугу під час війни: хто зможе підключитися - today.ua

"Щоб знизити навантаження під час роботи з паперовими документами, ми безоплатно надаємо бізнесу та державним організаціям доступ до сервісу електронного документообігу Star.Docs", – повідомили у прес-службі компанії Київстар.

Сервіс Star.Docs від Київстар дозволяє замінити паперові документи на електронні та користуватися ними абсолютно безкоштовно. До війни ця послуга була платною. Залежно від тарифу та обсягу збережених файлів вартість становила від 99 до 88 888 грн на рік. Київстар запустив безкоштовну послугу під час війни: хто зможе підключитися Абоненти Київстар, зокрема, тепер можуть не лише перенести всі документи в електронний вигляд, а й редагувати, коментувати чи погоджувати документи, обмінюватися ними та підписувати їх онлайн на комп'ютері, планшеті чи смартфоні. Робочі файли можуть зберігатися в електронних регістрах у хмарному сховищі.

Щоб підключитися до Star.Docs від Київстар, потрібно:

  • зареєструватися на платформі;
  • створити електронний підпис;
  • скачати Star.Docs на смартфон або планшет.

Користувачі сервісу матимуть доступ до своїх документів цілодобово. Кожен документ буде створювати резервну копію. Star.Docs від Київстар можна встановити як на пристрої iOS, так і Android.

Раніше повідомлялося, що Київстар, Vodafone та lifecell заявили про нову безкоштовну послугу для українців за кордоном.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua