Київстар запровадив чотири нові безкоштовні послуги для українців: як ними скористатися

Автор: Лобанова Єлизавета

Київстар запровадив кілька корисних послуг для українців, зокрема, вони стосуються підприємців. Щоб підтримати компанії, які почали відновлювати свій бізнес у воєнний час, мобільний оператор пропонує скористатися безкоштовними сервісами, які об'єднані під назвою "Бізнес працює".

Київстар запровадив чотири нові безкоштовні послуги для українців: як ними скористатися - today.ua

Зокрема, українцям став доступний безкоштовний корпоративний зв’язок у рамках тарифів "ВАШ", який буде доступний у форматі "0-800", та платформа для самостійних розсилок ADWISER.

Сервіси Microsoft Office 365, віртуальна приватна мережа VPN, електронний документообіг Star.Docs, віртуальні робочі столи (Azure Virtual Desktop) також будуть безкоштовними для абонентів Київстар.

Мобільний оператор пропонує бізнесу комплекс рішень для кіберзахисту у рамках сервісу AntiDDoS, а також можливість користуватися мобільним додатком STARKASA, який можна використовувати як касовий апарат, термінал та інструмент для замовлення товарів онлайн.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Сервіс AntiDDoS допомагає захистити від DDoS-атак будь-якого рівня. Підприємці, які працюють онлайн, часто відчувають необхідність у подібних програмах у своїй роботі, тому Київстар про них попіклувався.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

StarKasa  - це мобільний додаток для смартфонів на ОС Android. З його допомогою можна безкоштовно приймати безготівкові платежі та замовляти товари до 30 червня. Далі вартість послуги для абонентів Київстар становитиме 200 гривень на місяць.

Нагадаємо, Київстар розширив послугу "Роумінг як вдома" для своїх абонентів за кордоном.