Київстар закриє одразу дев'ять популярних тарифів: що запропонують абонентам

Автор: Лобанова Єлизавета

Київстар оголосив про закриття дев'яти найпопулярніших тарифних планів з 6 червня. Їхнім користувачам запропонують альтернативні тарифи, проте за вищою вартістю.

Київстар закриє одразу дев'ять популярних тарифів: що запропонують абонентам - today.ua

Йдеться про лінійку тарифів "Київстар ТБ". На сайті мобільного оператора повідомляється про закриття архівних ТВ-пакетів для абонентів цієї лінійки.

До застарілих пакетів відносяться: Київстар ТБ Затишний, Київстар ТБ Стартовий, Київстар ТБ Базовий 2020, Київстар ТБ Сімейний 2021, Київстар ТБ Вигідний, Київстар ТБ Преміум HD 2020, Київстар ТБ Оптимальний, Київстар ТБ Комфортний.

Київстар закриє одразу дев'ять популярних тарифів: що запропонують абонентам

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Абоненти Київстар, які використовують перераховані вище ТБ-пакети, будуть переведені на Київстар ТБ Преміум HD. Вони отримають доступ до 320+ телеканалів та відеобібліотеки з більш ніж 20 000 фільмів та серіалів. Також їм буде підключено знижку 40% на плату за ТВ-пакет на строк до 31.12.2023.

Вартість пакету Преміум HD до кінця 2023 року складе всього 120 грн/міс (денна плата — 7 грн), далі плата буде стандартною — 200 грн/міс (денна плата — 10 грн).

Щоб підключити тариф Київстар ТВ Преміум HD, потрібно набрати короткий номер *461#, або зайти в мобільний додаток "Мій Київстар".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Оплата за тарифом відбувається щомісяця 1 числа. Якщо абоненти не встигають вчасно поповнити рахунок, Київстар може надати їм 7 днів безкоштовного користування, а після поповнення зняти гроші за ці дні. Ця послуга називається "Тиждень довіри". Її також можна замовити через програму "Мій Київстар".

Раніше повідомлялося, що Київстар з 1 червня збільшить кількість послуг для абонентів тарифів лінійки LOVE UA.