Київстар закриває три популярні пакети послуг: що зміниться для абонентів з 1 червня

Київстар з 1 червня закриває старі акційні пакети послуг, які були популярні серед абонентів. Йдеться про "4G 10000 МБ", "Бонусні 1000" та "Бонусні 3000 МБ". Про припинення надання послуг мобільний оператор поідомить клієнтів через SMS-повідомлення.

Київстар закриває три популярні пакети послуг: що зміниться для абонентів з 1 червня - today.ua

При цьому Київстар продовжує підключати своїм абонентам додаткові пакети мегабайтів мобільного інтернету, якщо їх основний пакет закінчився. Можна скористатися такими пропозиціями на вибір:" Суперсила 5 ГБ" або "День Онлайн" з 1000 або 4000 МБ, "ВідеоGo" з безлімітним доступом по відеострімінгових сервісах, тощо.

Під час війни компанія оптимізує деякі старі акційні пропозиції, які втратили свою актуальність. Натомість з'являються нові вигідні тарифи, а також оновляються старі послуги.

Зокрема, з 13 травня Київстар повернув абонентам спеціальну пропозицію "Щасливий день". До 31 серпня включно абоненти Київстар один раз на 7 днів можуть підключити акцію та безоплатно користуватися безлімітним мобільними інтернетом та дзвінками в мережі оператора.

Також Київстар підтримує безоплатними послугами абонентів у містах та селах, що найбільше постраждали через війну. Всі вони можуть скористатися безкоштовним сервісом "Ми разом" та обрати один номер в мережі Київстар, на який телефонувати безкоштовно.

Нагадаємо, Київстар забезпечить безкоштовним домашнім інтернетом українців, яких тимчасово розселили у модульні містечка для переселенців.

ДЖЕРЕЛОkyivstar.ua