Київстар закриває дві популярні до війни послуги: що запропонують абонентам натомість

Київстар оголосив про закриття двох послуг, які перестали користуватися попитом серед абонентів. Серед них - послуга телефонного фіксованого зв’язку "Телефонія МЖД" та фіксований доступ до інтернету за технологією ADSL.

Київстар закриває дві популярні до війни послуги: що запропонують абонентам натомість - today.ua

У прес-службі мобільного оператора повідомили, що ці послуги припиняють функціонувати з 1 липня. До цього часу абоненти мають змогу перейти на альтернативні послуги.

Київстар закриває дві популярні до війни послуги: що запропонують абонентам натомість

Наприклад, Київстар пропонує підключити "Домашній Інтернет" та тарифи "Все разом", що включають дротовий інтернет, мобільний зв’язок та Київстар ТБ. Вартість підключення безкоштовна, а щомісячний платіж складатиме від 200 грн на місяць. За цю суму абоненти отримають безлімітний домашній та мобільний інтернет, безліміт у мережі Київстар та послугу домашнього телебачення.

Також Київстар з 2 червня закриває популярну серед українців послугу "Смарт Київстар". Ця послуга була розрахована на українців, що полюбляють читати. Їм пропонувався каталог книжок, з яких можна було обрати для себе щось цікаве. Але наразі дана послуга втратила актуальність, то в мережі можна знайти будь-яку книжку на вибір, і для цього не потрібно підключати сторонні сервіси.

Раніше Київстар оголосив про запуск нового військового тарифу для українців, який діятиме з 2 червня.

ДЖЕРЕЛОkyivstar.ua