Київстар, Vodafone та lifecell запустять нову корисну послугу

Мобільні оператори Київстар Vodafone та lifecell анонсували нову опцію для своїх абонентів, яка вже скоро стане доступною на всіх смартфонах. Це функція екстреного сповіщення на випадок надзвичайних ситуацій.

Київстар, Vodafone та lifecell запустять нову корисну послугу - today.ua

Першими тестувати опцію буде оператор Київстар. Він задіє технологію Cell broadcast, яка надсилатиме на смартфони користувачів сповіщення у вигляді гучного сигналу, якщо поруч з ними буде якась небезпека, не лише повітряна тривога.

Сигнал надходитиме абонентові, навіть якщо він заблокував телефон, або ж знаходиться у місці, де погано ловить зв'язок та інтернет.

Київстар, Vodafone та lifecell запустять нову корисну послугу

У ДСНС вже прокоментували нововведення, яке запропонували мобільні оператори:

"Це робиться для оперативного інформування населення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій або інших небезпечних подій та послідовність дій у цих ситуаціях".

Після початку війни в Україні з'явився мобільний додаток "Повітряна тривога", який сповіщає жителям усіх областей про ракетну небезпеку в їх регіоні. Користуватися додатком усі абоненти можуть безкоштовно.

Крім того, щоб підтримати українців, мобільні оператори Київстар Vodafone та lifecell запустили послугу національного роумінгу в Україні. При зникненні зв’язку одного оператора кожен абонент може вручну переключитися до іншого оператора. Також у рамках національного роумінгу абоненти відтепер можуть користуватись мобільним інтернетом.

Нагадаємо, Київстар запустив новий вигідний тариф із безлімітним інтернетом.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua