Київстар, Vodafone і Lifecell знизять вартість популярної для українців послуги

Автор: Лобанова Єлизавета

Найбільші мобільні оператори України Київстар, Vodafone і Lifecell знизять вартість роумінгу для українців. Відбудеться це в найближчі п'ять років, повідомляють європейські експерти ініціативи EU4Digital, оцінюючи перспективи Угоди про регіональний роумінг.

Київстар, Vodafone і Lifecell знизять вартість популярної для українців послуги - today.ua

Угода "Роумінг як вдома" про введення дешевого роумінгу між Україною та Азербайджаном, Білоруссю, Вірменією, Грузією та Молдовою буде підписана вже в 2021 році і вступить в силу у 2022 році.

Підписання даного документа сприятиме поліпшенню зв'язку, зростанню кількості користувачів і зниженню цін на послуги всіх українських мобільних операторів. Також угода створить платформу для співпраці з країнами Євросоюзу в питаннях роумінгу. Київстар, Vodafone і Lifecell знизять вартість популярної для українців послуги Мобільний оператор Lifecell прокоментував зниження цін на роумінг для українців з 2022 року. Зазначається, що до сих пір залишається невирішеним питання високої вартості доступу до мереж операторів країн Східного партнерства (такси термінації міжнародного трафіку). Так, оптова вартість однієї хвилини дзвінка українського абонента в країни Східного партнерства може перевищувати 30 євроцентів. У той же час Нацкомісія з регулювання зв'язку та інформатизації обмежує вартість хвилин доступу до мереж українських операторів на рівні 10 євроцентів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Lifecell очікують вступу в силу з 1 січня 2022 року закону "Про електронні комунікації", який скасує регулювання такси термінації міжнародного трафіку на мережі українських операторів. Це дозволить українським операторам домовлятися про більш привабливі тарифи для українських абонентів.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Раніше повідомлялося, що тарифи на інтернет в Україні виростуть у кілька разів.