Київстар вдвічі знизив вартість популярних тарифів

Київстар з 25 листопада змінив умови користування деякими своїми тарифами. Зокрема, абоненти по всій Україні тепер можуть підключити тариф "Все разом" наполовину дешевше, ніж раніше. 

Київстар вдвічі знизив вартість популярних тарифів - today.ua

Мобільний оператор пропонує заощадити 50% на послугах зв'язку у межах цього тарифу, а також отримати у подарунок послугу "Домашній інтернет".

Абоненти Київстар можуть обрати зручний  тариф за 200 гривень та користуватись ним протягом трьох місяців зі знижкою у 50%. Далі тариф складатиме від 250 до 360 гривень на місяць, залежно від набору послуг.

У будь-якому випалку абоненти заплатять дешевше за послуги в пакеті, ніж окремо. При цьому всі тарифи вміщують безкоштовний трафік на користування соцмережами та освітніми сервісами. Абоненти тарифу "Все разом Максимум" можуть безкоштовно обрати на вибір одну "суперсилу": 100 хвилин на інші мережі, гігабайти інтернету, SIM-карти на інший номер, тощо.

Київстар вдвічі знизив вартість популярних тарифів

Мобільний оператор Київстар лояльний до своїх абонентів, тому якщо вони не встигли поповнити мобільний, домашній інтернет і ТБ вчасно, їм надається ще 7 днів доступу до послуг без відключення.

З 2 грудня Київстар змінить умови користування тарифами "Спілкування без кордонів 2019", "Спілкування без кордонів 2019" з опцією "Без Мегабайт", "Розваги без кордонів 2019", "Відео без кордонів 2019", "Безлім Відео", "Максимальний безлім 2019", "Онлайн без кордонів", "Київстар Комфорт" та "Дайте ще!". Абонентам за 7 днів почали надсилати СМС-повідомлення з інформацією про зміну тарифів, щоб вони мали час переглянути можливі доступні пропозиції.

Нагадаємо, Київстар підключає своїм абонентам передплату Rozetka Premium на 3 місяці всього за три гривні.

ДЖЕРЕЛОtehnofan.com.ua