Київстар показав зручний і недорогий тариф для пенсіонерів

Автор: Марченко Любов

Компанія Київстар вимушена підвищувати тарифи на свої послуги через необхідність відновлення мережі. Проте, за дорожчий тариф громадянам пропонують більший обсяг послуг. Крім того, оператор мобільного зв'язку окремо пропонує зручний і недорогий тариф для пенсіонерів.

Київстар показав зручний і недорогий тариф для пенсіонерів - today.ua

Про це пише прес-служба Київстар на сторінці Facebook компанії.

Приводом для діалогу стало гнівне зауваження однієї з клієнток, яка обурюється, що Київстар підвищує вартість тарифів,  не питаючи у споживачів, чи потрібен їм більший обсяг інтернету, або додаткові хвилини для дзвінків на інші оператори.

"Київстар також став нахабніти - самостійно змінює наші тарифи, не запитуючи, чи згодні ми користуватися більшою кількістю інтернету. А може мені вистачає того, що є? Хто вас, нахаб, просить це робити? От хто захоче, тому й підвищуйте, надавайте більше інтернету. Мені вистачає того, що є", - обурюється жінка.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Київстар відповів клієнтці, що вирішив збільшити у своїх тарифних планах обсяг інтернету не з власної примхи, а на основі маркетингових досліджень. Мовляв, практика показує, що за минулий рік абоненти компанії стали більше телефонувати і частіше користуватись інтернетом.

Київстар показав зручний і недорогий тариф для пенсіонерів

"Щоб підтримувати роботу мережі в умовах зростаючого навантаження, а також для відбудови зруйнованих окупантами базових станцій, ми індексуємо вартість і надаємо додаткові послуги: хвилини на інші мережі та гігабайти", - роз'яснила прес-служба компанії.

Крім того, в Київстар зауважили, що деякі тарифи не змінювались уже 1,5-3 роки. Отже, їхня індексація дасть компанії додатковий дохід і дозволить поліпшити якість мережі.

В компанії відзначають, що спочатку досліджують, які операції користуються найбільшим попитом, і вже на підставі цих спостережень роблять висновки і доповнюють тарифні плани.

У компанії є широкий вибір тарифних планів: як для більш заможних українців, так і для найменш захищених верств. Зокрема, в Київстар є недорогі і, водночас, доволі зручні тарифи для пенсіонерів і людей з інвалідністю, які обмежені в коштах.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Для абонентів старшого віку або людей з інвалідністю у нас є спеціальний тариф Любов для батьків за 125 грн/міс. Абоненти контрактні можуть обрати загальнодоступний тариф LOVE UA.Контракт за 150 грн. Абоненти передплати – LOVE UA. На максимум за 175 грн/4 тижні", - порадили в Київстар.

Нагадаємо, Київстар, lifecell и Vodafone показали свої найдешевші тарифи на мобільний зв'язок.