Київстар підвищує вартість дзвінків для низки абонентів: що зміниться з 21 квітня

Київстар зробив оголошення своїм абонентам. З 21 квітня мобільний оператор підвищує вартість дзвінків за кордон, зокрема у Росію. Так, вартість однієї хвилини розмови із російським номером зросте для абонентів Київстар до 20 грн.

Київстар підвищує вартість дзвінків для низки абонентів: що зміниться з 21 квітня - today.ua

Інформацію про це Київстар надіслав своїм клієнтам у СМС-повідомленнях. Подорожчання відбудеться вже за тиждень. Водночас, умови роумінгу в інші країни для абонентів мобільного оператора не змінюються. Київстар підвищує вартість дзвінків для низки абонентів: що зміниться з 21 квітня З 1 травня мобільний оператор закриває чотири популярні серед українців тарифи:

  • Соцмережі 1000мб";
  • "Соцмережі 3000мб";
  • "Смартфон базовий";
  • "Смартфон профі".

При цьому з 14 квітня Київстар підвищив кількість мегабайтів мобільного інтернету до 5000 МБ у тарифах "Дзвінки для батьків" та "Спілкування без кордонів", залишивши незмінною місячну плату для абонентів. Київстар обіцяє, що всі абоненти, які обслуговуються за цими тарифами, отримають свої бонуси у квітні та на початку травня.

Раніше повідомлялося, що Київстар запустив нову послугу, завдяки якій абоненти зможуть дізнаватися, хто з контактів знову з'явився у мережі.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua