Київстар оновив популярну лінійку тарифів: якою буде місячна плата для абонентів

Київстар з 16 травня запустив оновлені тарифи в лінійці LOVE UA з патріотичними назвами - LOVE UA Світло, LOVE UA Пісня, LOVE UA Сила та ВСІ РАЗОМ Сила. При цьому тарифний план "Без кордонів Лайт" припинив своє існування.

Київстар оновив популярну лінійку тарифів: якою буде місячна плата для абонентів - today.ua

У кожному з нових пакетів послуг абонентам Київстар пропонується крім безліміту на дзвінки в мережі, багато хвилин на інші оператори та кількість гігабайтів мобільного інтернету. Так, тарифи LOVEUA Світло та LOVEUA Пісня містять 150 та 250 хвилин для дзвінків на будь-які мобільні та фіксовані мережі в Україні, а також 15 та 25 ГБ трафіку мобільного інтернету. LOVEUA Сила пропонує своїм абонентам 300 хвилин на будь-які мережі та 50 ГБ мобільного інтернету.

Також у вартість цієї лінійки тарифів включено послугу "Роумінг як вдома" зі збільшеною кількістю мобільного інтернету в роумінгу. Наприклад, у тариф LOVEUA Сила входить 10 ГБ трафіку за кордоном (проти 4000 МБ, що були раніше). Абоненти тарифу ВСІ РАЗОМ Сила, окрім послуг мобільного зв'язку, отримують домашній інтернет та доступ до платформи кіно та телебачення "Київстар ТВ".

Київстар оновив популярну лінійку тарифів: якою буде місячна плата для абонентів

Крім того, всі тарифи передоплати LOVEUA мають "суперсили" - додаткові послуги, які абонент може сам собі вибрати без зайвих витрат. Це можуть бути як звичайні хвилини на інші номери, так і підписка на платформу кіно та телебачення "Київстар ТВ" або ж швидкісний дротовий інтернет.

Перейти на нові тарифи Київстар можна у додатку "Мій Київстар", на сайті компанії, за номером 477*1 або у будь-якому магазині мобільного оператора.

Вартість тарифів LOVEUA

Тариф LOVE UA Сила та ВСІ РАЗОМ Сила обійдеться абонентам Київстар у 330 грн/4 тижні. Вартість тарифів LOVE UA Світло та LOVE UA Пісня складає 190 та 250 грн/4 тижні.

Раніше Київстар представив недорогий тариф для пенсіонерів та інших громадян із обмеженим бюджетом.