Київстар оновлює тарифи з 1 лютого: мобільного інтернету побільшає

Київстар з 1 лютого оновлює низку своїх тарифних планів. Йдеться про пакети з інтернетом, які абоненти замовляють додатково до основного тарифу. Частина з них вже за кілька днів зникне через низький попит, а нові тарифи з'являться.

Київстар оновлює тарифи з 1 лютого: мобільного інтернету побільшає - today.ua

Якщо анульований пакет інтернету буде оплачений на більш тривалий період, ніж до 1 лютого, то користувачі отримають компенсацію. Для цього потрібно звернутися до мобільного оператора за номером 466 або написати до спільноти Київстар у Facebook.

Пакети з регулярним терміном дії (пакети 250/500/1000/3000/5000/7000 МБ на підписці та пакети "Пошук"/"Розваги" на контрактній формі обслуговування) припинять діяти у всіх користувачів 31 січня о 23:59:59. Абонентам передплаченого зв'язку, що користувалися пакетами 250/500/1000/3000/5000/7000 МБ 1 лютого буде нараховано пакет "VIP-Інтернет-Безлім" на 30 днів.

Мобільний оператор вивчив попит на свої послуги та зауважив, що користувачі найчастіше замовляють додаткові пакети мобільного інтернету "День Онлайн" або 5 Гб без оплати як "Суперсили" у нових тарифах. Саме тому вирішили запропонувати альтернативні пакети з інтернетом, а застарілі - деактивувати.

Нагадаємо, що кожен абонент Київстар має можливість замовити додаткові гігабайти або хвилини на розмови, якщо їх не вистачає в тарифі за допомогою "Суперсил". Таким чином, абонент обирає будь-який з існуючих в оператора в новій лінійці тариф, і за бажанням розширює його тими опціями, яких потребує, оплачуючи тільки вартість тарифного пакету.

Раніше повідомлялося, що Київстар представив два вигідні тарифи для пенсіонерів.

ДЖЕРЕЛОkyivstar.ua