Київстар оголосив про підвищення вартості низки тарифів з 1 грудня: на кого з абонентів чекає подорожчання послуг

Київстар з грудня підвищує абонплату для абонентів низки тарифів, при цьому  збільшивши обсяг послуг, що входять до пакета. Йдеться про тарифи, вартість яких за останній рік ще не зростала, тому мобільний оператор й вирішив переглянути місячну абонплату.

Київстар оголосив про підвищення вартості низки тарифів з 1 грудня: на кого з абонентів чекає подорожчання послуг - today.ua

В компанії наголошують, що протягом 8 місяців від початку повномасштабної війни в Україні не змінювали вартість своїх тарифів й навпаки надавали соціально значущі послуги безкоштовно, зокрема у роумінгу та на деокупованих територіях. Тому зараз зростання вартості послуг вже неминуче. В Київстар наголошують, що підвищують вартість окремих тарифів, щоб продовжувати надавати послуги мобільного зв’язку та інтернету, будувати нові базові станції, оновлювати обладнання, відновлювати зруйновану інфраструктуру.

Подорожчання тарифів Київстар частково компенсує збільшенням обсягу послуг: мобільного інтернету або хвилин для дзвінків на інші мережі. Також мобільний оператор активно пропонує українцям додаткові послуги у вигляді Суперсил.

Які тарифи Київстар подорожчають у грудні

  • З 1 грудня зростуть в ціні контрактні тарифні плани Київстар 4G, Smart, Безлім та інші. 
  • З 1 грудня зміниться й розмір щомісячної абонплати за тарифом передплати Київстар Домашній 4G. Користувачі цього тарифу отримають смс-повідомлення із деталями по новій вартості послуг.
  • З 7 грудня подорожчає вартість послуг у тарифних планах Безлім Соцмережі, Спілкування без меж, Київстар Комфорт 2018 та інші. Абоненти цих тарифів з 7 грудня отримають додаткові послуги, такі як 100 хв для дзвінків на інші мережі та/або 5 Гб мобільного інтернету. 

Київстар оголосив про підвищення вартості низки тарифів з 1 грудня: на кого з абонентів чекає подорожчання послуг

Абоненти тарифів, які з грудня подорожчають, обов’язково завчасно отримають SMS-повідомлення із деталями про нові умови не пізніше, ніж за 7 днів до змін.

За цей час у клієнтів Київстар буде можливість змінити за бажанням свій тариф, який найкраще відповідає їх потребам за обсягом послуг та вартістю.

Раніше повідомлялося, що з 25 листопада Київстар перестане підключати нових абонентів до тарифів "ВАШ Старт" та "ВАШ Регіон". 

ДЖЕРЕЛОitc.ua