Київстар обіцяє своїм абонентам більше тисячі гривень на рахунок: як отримати гроші

Компанія Київстар зробила своїм клієнтам дуже спокусливу пропозицію. Вона пропонує їм чимало бонусів на рахунок і ще, крім того, кількамісячну знижку на абонплату. Для цього лише треба взяти участь в новій акції Київстар.

Київстар обіцяє своїм абонентам більше тисячі гривень на рахунок: як отримати гроші - today.ua

У чому суть цієї акції?

Акція, що обіцяє такі заманливі вигоди, почалась 9 вересня і триватиме до кінця жовтня. Вона має дуже промовисту назву – "Захмарна вигода". І якщо вникнути в умови цієї акції, то вони справді обіцяють захмарну вигоду. Причому абонент нічим не мусить жертвувати. Навпаки – він отримає чималі бонуси, взявши участь у цій акції.

По-перше, Київстар обіцяє абонентам до півтори тисячі бонусів на їхні рахунки. Ці гроші можна використати для оплати різних додаткових сервісів, а також для сплати за щомісячним тарифним планом.

Київстар обіцяє своїм абонентам більше тисячі гривень на рахунок: як отримати гроші

 

Для того, щоб узяти участь в цій акції, треба придбати новий смартфон в одному з магазинів Київстар. Після такої покупки будь-який абонент Київстар отримує на свій рахунок кешбек, що дорівнює 10 відсоткам вартості придбаного смартфона.

Отже, якщо ви придбали смартфон за 4 тисячі гривень, то отримаєте на рахунок, відповідно, 400 гривень. Якщо вартість вашого нового девайса становить 10 тисяч, то бонусів буде більше – на тисячу гривень. Ці гроші абонент може використати для оплати різних послуг зв'язку.

Для абонентів, які знаходяться на контрактній формі обслуговування, в залежності від вартості купленого смартфона, передбачені такі бонуси:

  • 3000 – 4499 грн – знижка на 4 місяці по 99 грн/міс
  • 4500 – 6499 грн – знижка на 6 місяців по 99 грн/міс
  • 6500 і більше – знижка на 6 місяців 149 грн/міс.

Нагадаємо, Київстар обіцяє своїм абонентам "космічну" швидкість інтернету – до 1 гігабіт. Поки що така швидкість буде доступна лише жителям великих міст.

ДЖЕРЕЛОgsminfo