Київстар і Vodafone розповіли, як безкоштовно обміняти старі смартфони на нові

Київстар і Vodafone вже не вперше запустили послугу по безкоштовному обміну старих смартфонів на нові. Серед абонентів дана послуга користується популярністю, адже набагато вигідніше придбати новий смартфон з невеликою доплатою в 2-3 тисячі, ніж витратитися на повністю новий.

Київстар і Vodafone розповіли, як безкоштовно обміняти старі смартфони на нові - today.ua

Обміняти смартфони можна в офіційних магазинах Київстар і Vodafone. Це дуже вигідно для тих, у кого не вистачає грошей на новий смартфон, а брати кредит немає бажання. Так ви заощадите чималу суму, адже магазин купить у вас старий телефон, і вам залишиться тільки доплатити за новий, але вже не повну вартість.

За статистикою мобільних операторів, користувачі змінюють найчастіше Samsung Galaxy і Huawei Y3/Y5 на нові "Самсунги" серії А. Що стосується ціни, то, наприклад, Xiaomi Mi 10 lite можна здати за 4700 гривень, а ціна за новий смартфон становить 8-12 тис. грн. Київстар і Vodafone розповіли, як безкоштовно обміняти старі смартфони на нові У магазинах Vodafone клієнти можуть обміняти смартфони не тільки на інші смартфони, але і на інші види гаджетів.

Обміну підлягають повністю робочі пристрої, без зовнішніх пошкоджень. Якщо ви дбайливо користувалися смартфоном, носили його в чохлі і з захисним склом, то навіть через кілька років, він має товарний вигляд. Не приймаються до обміну в магазинах Київстар і Vodafone смартфони з прив'язаними до них акаунтами і паролями. Перед продажем потрібно скинути всі налаштування до заводських.

При обміні можна також оформити розстрочку на новий телефон, якщо вартість доплати виявиться вище 2-3 тис. грн. Це набагато вигідніше, ніж повна розстрочка на будь-який смартфон в магазині техніки.

Раніше повідомлялося, що Київстар запустив новий тариф для безлімітних дзвінків за кордон.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua