Київстар детально розповів про зміни у тарифах з 2 грудня: абонентам почали надходити смс-повідомлення

Київстар з 2 грудня змінює умови користування популярними тарифними планами. Про те, на скільки подорожчають тарифи, користувачів мобільного оператора повідомлять через текстові повідомлення. Деяким із них уже почали розсилати СМС.

Київстар детально розповів про зміни у тарифах з 2 грудня: абонентам почали надходити смс-повідомлення - today.ua

Стало відомо, що збільшиться обсяг послуг для користувачів тарифів "Спілкування без кордонів 2019", "Спілкування без кордонів 2019" з опцією "Без Мегабайт", "Розваги без кордонів 2019", "Відео без кордонів 2019", "Безлім Відео", "Максимальний безлім 2019", "Онлайн без кордонів", "Київстар Комфорт" та "Дайте ще!".

Зокрема, у абонентів тарифу "Спілкування без кордонів 2019" кількість включених до пакету хвилин для дзвінків на інші мережі збільшиться з 60 до 100 хв, а об'єм мегабайт – з 6 тис. до 15 тис. Мб. Також до пакетів абонентів Київстар будуть включені додатково дві "Суперсили", які діятимуть у тарифі постійно: 100 хв. для дзвінків на інші мережі та/або 5 тис. Мб інтернету.

Якщо нові умови абонентам не підійдуть, вони можуть самостійно перейти на будь-який інший актуальний тариф.

Також Київстар уже підвищив вартість послуг для контрактних абонентів. Так, 150 SMS коштуватимуть 35 гривень за 4 тижні користування, за 100 додаткових хвилин на дзвінки за кордон абоненти Київстар платитимуть 50 гривень, 100 хвилин на номери інших мобільних операторів також коштуватимуть 50 гривень.

Нагадаємо, Київстар підключає своїм абонентам передплату Rozetka Premium на 3 місяці всього за три гривні.

ДЖЕРЕЛОubr.ua