Абоненти Київстар збирають кошти на допомогу медичним закладам України: у компанії повідомили деталі

Компанія Київстар запропонувала своїм клієнтам взяти участь у благодійній акції для допомоги медичним закладам України. Кошти будуть спрямовані на закупівлю товарів медичного призначення для соціальних закладів та лікарень.

Абоненти Київстар збирають кошти на допомогу медичним закладам України: у компанії повідомили деталі - today.ua

Компанія повідомила про це своїх абонентів та пояснила, на що підуть гроші, які будуть зняті з їхніх рахунків.

У Київстар розповіли, що завдяки проведенню благодійної акції мобільному оператору ще в березні вдалося зібрати чималу суму – 5 мільйонів гривень. Тоді зібраних грошей вистачило на те, аби закупити медикаменти та інші вироби медичного призначення для 12 лікарень і двох інтернатних закладів із 8 областей України. При цьому ще й залишилися гроші, які компанія відправила на адресу благодійного фонду "Твоя опора".

Цього разу Київстар знову сподівається на розуміння і добру волю своїх абонентів та оголосив продовження збору коштів для медичних закладів нашої країни. Зараз їм нелегко. Адже левова частка бюджету йде на фінансування війська. Через це решта бюджетних галузей, включаючи й медицину, потерпають від нестачі фінансів. А тим часом, українці так само хворіють і потребують щоденної медичної допомоги, як і в мирний час. Навіть більше, ніж у мирний час.

Абоненти Київстар збирають кошти на допомогу медичним закладам України: у компанії повідомили деталі

Отже Київстар закликає своїх абонентів приєднатися до цієї благодійної акції. Зробити це дуже просто. Варто лише відправити SMS-повідомлення з будь-яким текстом на номер 88000. Після цього кошти знімуться автоматично і будуть відправлені на рахунок благодійного фонду "Твоя опора". Вартість СМС - 20 грн.

"Кількість SMS-повідомлень може бути необмежена, також послуга доступна для абонентів передплачуваного зв’язку, які знаходяться за кордоном. На отриману допомогу фонд придбає в опорні лікарні країни необхідні медикаменти та вироби медичного призначення", - йдеться у повідомленні прес-служби мобільного оператора.

Нагадаємо, Київстар забезпечить декого з українців безоплатним домашнім інтернетом.

ДЖЕРЕЛОkyivstar.ua