Київстар блокує SIM-картки українців: у кого із абонентів виникли проблеми

Київстар не дає абонентам відновити деактивовані SIM-картки. Один із клієнтів мобільного оператора розмістив відповідну скаргу на порталі для відгуків Otzivua, де описав проблему, що в нього виникла.

Київстар блокує SIM-картки українців: у кого із абонентів виникли проблеми - today.ua

Так, за словами чоловіка, послуга відновлення SIM-картки, яка раніше займала близько доби, тривала майже півроку. При цьому він уточнив, що фахівці Київстару йому регулярно відповідають, що працюють над вирішенням цього питання.

"Починаючи з грудня 2022 року по сьогодні (травень 2023) не можуть відновити деактивовану сімкарту, яку вони самі і деактивували, з невідомих причин. На регулярні запити: коли відновлять сімкарту, відповідь одна - наші фахівці працюють, нам шкода що так склалося, вони розуміють незручність тощо", - розповів клієнт Київстар.

Абонент Київстар також поставив питання про те, як можна деактивувати номер, який належить одній людині протягом останніх 20 років. Такий вчинок мобільного оператора чоловік вважає некомпетентним та нелояльним.

"Як можна деактивувати номер, який належить одній людині протягом останніх 20 років?! І як ваші, так звані фахівці за півроку не спромоглися вирішити цю проблему? Напевно, через їхню кваліфікацію? А можливо, ви, Київстар, начхати хотіли на своїх клієнтів. І всі ваші реклами та решта піар - не більш ніж лицемірний прояв вашої клієнтоорієнтованості. Прикро, що зв'язався з вашою конторою та маю номер, з яким пов'язана більша частина життя", - додав він.

Київстар блокує SIM-картки українців: у кого із абонентів виникли проблеми

Раніше повідомлялося, що з 15 травня абоненти Київстар більше не зможуть підключити тарифи "LOVE UA База", "LOVE UA На максимум" та "LOVE UA Без кордонів".