Квартири та будинки в Румунії: де українці можуть купити недорогу нерухомість

Українці, які втекли від війни до Румунії, можуть там лишитися. Пропозицій про оренду, як і про купівлю житла на сайтах нерухомості є достатньо. Ціни на квартири та будинки в країні не сильно відрізняються від українських.

Квартири та будинки в Румунії: де українці можуть купити недорогу нерухомість - today.ua

Найпопулярніші ресурси для пошуку житла в Румунії – це Olx.ro, imobiliare.ro, storia.ro, imopedia.ro.

У столиці Бухаресті ціни на квартири відповідно вищі, ніж у інших містах Румунії. Найвигідніші цінові пропозиції у столиці – на квартири студії невеликої площі у будинках 1990-2000 років побудови. Купити таке житло можна за 45 тисяч євро. Квартири та будинки в Румунії: де українці можуть купити недорогу нерухомість Вартість однокімнатних апартаментів у курортному місті Констанца стартує від 40 тисяч євро.

У місті Сучава на півночі Румунії, неподалік від кордону з Україною, 1-кімнатні апартаменти продаються за 35-40 тисяч євро.

У Бая-Марі ціни дешевші – від 20 тисяч євро за однокімнатну квартиру в будинку 80-х років побудови. Це румунське місто розташоване за 100 км від Тячева (Закарпатська область). Квартири та будинки в Румунії: де українці можуть купити недорогу нерухомість У Брашові розташований знаменитий замок Бран графа Дракули, який приваблює туристів цілий рік. Нерухомість тут вигідно купувати для подальшої здачі в аренду. Ціни на 1-кімнатні квартири стартують від 37 тисяч євро.

Вартість приватних будинків у Румунії недорога, якщо брати будівлі у сільській місцевості – до 100 тис. євро. Садиба площею від 100 кв.м поблизу великих міст коштуватиме від 150 тисяч євро. У районі Яси (на кордоні з Молдовою) ціни на будинки стартують від 100 тисяч євро.

Раніше повідомлялося, скільки коштує бюджетне житло у Словаччині в різних містах.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua