Курс долара в Україні продовжує падати: експерти розповіли, чого чекати від валюти до кінця тижня

Курс долара в Україні знижується третій день поспіль. У середу, 2 лютого, американська валюта стала ще на 14 копійок дешевшою, ніж у попередній банківський день, і подолала позначку у 28,31 грн/долар.

Курс долара в Україні продовжує падати: експерти розповіли, чого чекати від валюти до кінця тижня - today.ua

Яким буде курс долара до гривні надалі, експерти робити прогнози не поспішають. Це залежатиме від ситуації на міжбанку до кінця цього тижня. Поки що спекулянти продовжують завищувати курс та виманювати у громадян валюту, хоча суттєвих передумов до цього немає.

Результати останнього аукціону Мінфіну з розміщення ОВДП (продано паперів лише на 214 млн гривень в еквіваленті) виявилися провальними. Держава відчуває дефіцит позикових коштів, а 3 лютого Мінфіну потрібно буде погасити ще й валютні борги на суму $367,9 млн та відсотки за іншим доларовим розміщенням облігацій, що також не сприяє зміцненню гривні. Курс долара в Україні продовжує падати: експерти розповіли, чого чекати від валюти до кінця тижня У зв'язку з вищезазначеними факторами найближчим часом спостерігатиметься незначне зростання курсу долара до гривні, зазначив старший аналітик компанії Альпарі Вадим Йосуб. Крім того, ще не ясно, якою буде геополітична ситуація на кордоні України та РФ.

До кінця цього тижня долар на міжбанку може торгуватися близько 28,8 грн/долар, а в банках – близько 28,7-28,9 грн/дол.

Раніше повідомлялося, що курс біткоїну стрімко падає, і за останні два місяці головна криптовалюта у світі втратила майже половину своєї вартості.

ДЖЕРЕЛОminfin.com.ua