Курс долара в Україні опустився до мінімуму: експерт розповів, що буде далі із валютою

Автор: Лобанова Єлизавета

Долар в Україні продовжує дешевшати, а гривня зміцнюватиметься. Наприкінці лютого курс гривні до долара в українських банках становив 38,94 грн/долар. Це мінімум за останні півроку. Станом на 13 березня американську валюту в банках України можна продати в середньому за 38,20 грн/дол., а купити за 38,70 грн/дол.

Курс долара в Україні опустився до мінімуму: експерт розповів, що буде далі із валютою - today.ua

Голова фінансового комітету Верховної Ради України Данило Гетьманцев зазначив, що позитивно вплинули на курс валюти у 2023 році дія спеціальних депозитних продуктів, коли населення може обміняти валюту за курсом максимально наближеним до офіційного.

“Депозити населення у валюті зростають стабільно із серпня минулого року. На сьогодні вони не лише відновилися, а й перевищують довоєнний рівень. Це знижує попит на валюту на готівковому ринку", – наголосив Гетьманцев.

Курс долара в Україні опустився до мінімуму: експерт розповів, що буде далі із валютою

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

При цьому курс долара на сьогоднішній день вище, ніж був до війни. Підстав для суттєвого просідання курсу експерт не бачить, як і різкого стрибка.

Євро у свою чергу почав дорожчати. Станом на 13 березня, курс продажу європейської валюти становив 40,9 грн/євро, що на 12 копійок дорожче, ніж перед вихідними, а курс купівлі – 40,7 грн/євро (+15 коп.).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Найближчого місяця експерт прогнозує курсові коливання у розмірі 0,3-0,5 грн. Це означає, що готівковий курс перебуватиме в межах 38-39 гривень за долар та 40-41 гривню за євро.

Раніше експерти розповіли, якого курсу долара чекати в Україні до кінця 2023 року.