Курс долара прискорив своє падіння: скільки коштує валюта в банках і обмінниках в кінці квітня

Автор: Лобанова Єлизавета

Курс долара цього тижня продовжує стрімко падати. За останню добу американська валюта подешевшала на 10 копійок у банках та на 20 копійок в обмінниках. Станом на 27 квітня, середній курс продажу долара в українських банках становить 37,50 грн, а купівлі - 38 грн.

Курс долара прискорив своє падіння: скільки коштує валюта в банках і обмінниках в кінці квітня  - today.ua

Що стосується курсу в обмінниках, то долар сьогодні можна купити в середньому по 37,22 грн/долар, а продати – за 37,92 грн/долар. Це на 5 та 10 копійок дешевше, ніж учора.

Ще у вівторок, 25 квітня, середній курс продажу долара в банках становив 37,80 гривні, а покупки - 38,25 грн/долар. З кожним днем американська валюта дешевшає на кілька копійок, і долар стрімко наближається до офіційного курсу НБУ - 36,6 грн/долар.

Курс долара прискорив своє падіння: скільки коштує валюта в банках і обмінниках в кінці квітня

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

За словами директора департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку" Ганни Золотько, ряд банків минулого тижня знизив вартість долара при купівлі безготівкової валюти з розміщенням на тримісячному депозиті, саме тому курс впав, і найближчим часом він не підвищуватиметься.

Розрив між доларом і євро стає дедалі суттєвішим. Нещодавно обидві валюти в Україні коштували практично однаково. На сьогоднішній день євро банки купують за 41,05 грн, а продають у середньому по 41,70 гривні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За прогнозом банкіра, найближчим часом готівковий курс долара буде в максимальному діапазоні 37,5 – 38,4 грн/долар. Євро залишиться на рівні 40-41,5 гривні за євро.

Раніше експерт спрогнозував, на скільки подешевшає валюта в Україні до кінця весни.