Курс долара перевищить 39 гривень: експерти розповіли, коли чекати стрибка

Автор: Лобанова Єлизавета

Курс долара в Україні продовжує знижуватись. У березні американська валюта стабілізувалася на рівні 38,40 – 38,80 гривні. Проте вже у квітні долар може повернутись до позначки 39 гривень і вище.

Курс долара перевищить 39 гривень: експерти розповіли, коли чекати стрибка - today.ua

За словами банкіра Ганни Золотько, попит на валюту впав. Зацікавленість громадян у відкритті 3-місячних валютних депозитів зросла, тож через деякий час це може почати тиснути на курс готівкової валюти і долар повернеться до рівня 39 гривень.

Як ще раніше прогнозувала банкір, цього тижня з високою ймовірністю слід очікувати на різноспрямований рух курсу. При цьому вартість американської валюти перебуватиме у діапазоні 38,3 – 39,1 гривні за долар.

На зміцнення гривні впливатиме майбутня посівна, адже аграрії активно продають урожай та свої запаси валюти. Це означає, що більш ніж на кілька копійок долар найближчим часом не подорожчає.

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

Курс долара в Україні 24 березня

У п'ятницю, 24 березня, курс гривні до долара у банківських обмінниках Києва сьогодні зміцнився на 5 копійок – до 38,60 грн/дол. Продати американську валюту в середньому можна за курсом 38,10 грн за долар.

У ПриватБанку курс долара залишився на рівні попереднього дня – 38,30 грн за долар. Продати долар у банку можна за курсом 37,80 грн/дол., євро – до 40,30 грн/євро.

На сьогоднішній день найвигідніший курс купівлі долара пропонує OTP Банк та Універсал Банк. Продати вигідно долари у п'ятницю можна в Універсал Банку та ПриватБанку – по 38,3 та 38,5 грн/долар відповідно.

Курс долара перевищить 39 гривень: експерти розповіли, коли чекати стрибка

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За словами аналітика Олексія Козирєва, наступного тижня безготівковий долар у цей період коливатиметься від 36,56 до 36,93 грн/дол. В обмінниках фінкомпаній вартість валюти залишиться в межах 38 – 38,75 грн/дол., прогнозує експерт.

Раніше економіст Олександр Паращій спрогнозував курс долара в Україні на квітень 2023 року.