Курс біткоїну може зрости у 8 разів: аналітики назвали причину різкого подорожчання криптовалюти

Курс біткоїну обвалився нижче 29 тисяч доларів, і коштує вдвічі менше, ніж півроку тому. Експерти крипторинку прогнозують, що курс головної криптовалюти може зрости до восьми разів. При цьому більшість учасників кріптоторгівлі можуть піти з ринку.

Курс біткоїну може зрости у 8 разів: аналітики назвали причину різкого подорожчання криптовалюти - today.ua

За словами генерального директора DeFi-компанії Celsius Network Алекса Машинського, інфляція не в силах знищити криптовалюти, і курс біткоїну незабаром обов'язково зросте.

"Коли ми закінчимо розпродаж, у нас має бути хороше зростання цін. Пам'ятаєте, коли біткоїн відновлюється, він зростає в 5-8 разів більше за початкові показники або навіть більше", – сказав Машинський.

Навіть криптоскептики вірять у відновлення курсу біткоїну. Один із найбільших банків світу JP Morgan Chase у своїй доповіді назвав перебільшеними масштаби падіння ринку та допустив падіння курсу до $38 тис. Курс біткоїну може зрости у 8 разів: аналітики назвали причину різкого подорожчання криптовалюти За даними найбільшої криптобіржі WhiteBIT, станом на 1 червня біткоїн торгується на рівні $31,5 тис.

За рік курс біткоїну знизився на 10%, але Алекс Машинський вважає, що ця криптовалюта є засобом захисту від інфляції в США. При цьому він вважає, що рекордна інфляція у США не завадить впровадженню криптовалют та децентралізації ринків.

"Якщо порівняти біржовий індекс S&P з інфляцією та біткоїном за останні 10 років, останній перевершить їх обох", - додав експерт.

Раніше повідомлялося, як українці можуть врятувати свої активи у криптовалюті.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com