Користувачі Android 12 отримають нову корисну функцію в осінньому оновленні

Після оновлення до нової операційної системи Android 12 усі смартфони отримають нову функцію, яка стане корисною далеко не всім, але про її появу варто знати.

Користувачі Android 12 отримають нову корисну функцію в осінньому оновленні - today.ua

Новий ігровий режим, який з'явиться в Android 12, дозволить  транслювати зображення екрану свого смартфона на майданчику YouTube. Разом із зображенням до трансляції користувачі зможуть додати проекцію натискання клавіш і звукозапис. Нова функція дозволить оптимізувати будь-які ігри на своєму смартфоні для ще кращої продуктивності, що дуже зручно для тих, хто любить вести трансляції ігор зі свого смартфона.

Щоб активувати дану функцію, потрібно зайти в "Налаштування" -  "Ігровий режим". Якщо цієї опції на вашому смартфоні поки що немає, вона з'явиться вже цієї осені, після оновлення до Android 12.

Повноцінний реліз "Ігрового режиму" відбудеться вже через місяць-два. Поки що функція тестується, і розробники продовжують її вдосконалювати.

Користувачі Android 12 отримають нову корисну функцію в осінньому оновленні

Google вже розповів про деякі інші "фішки" оновленої операційної системи Android 12. Зокрема, смартфони почнуть швидше реагувати на доторки, плавно змінюючи анімацію, покращиться енергоефективність, завдяки чому пристрій може працювати довше без підзарядження, підхід до конфіденційності стане ще більш серйозним.

Раніше повідомлялося, що деякі смартфони Xiaomi не отримають оновлення до нової операційної системи Android 12.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua