Користувачам YouTube дозволили завантажувати відео без підключення до інтернету

YouTube запустив тестування функції завантаження відео. Протестувати цю опцію зможуть користувачі, які оформили підписку YouTube Premium. Для участі в експерименті потрібно подати заявку до 19 жовтня.

Користувачам YouTube дозволили завантажувати відео без підключення до інтернету - today.ua

Перед участю в бета-тестуванні перевірте, щоб на вашому комп'ютері був встановлений сумісний браузер - Google Chrome, Opera або Edge. Учасники тестування отримають кнопку для скачування відеороликів з YouTube, яка після натискання завантажує відео в розділ "Завантаження". Список завантажених файлів користувачі зможуть переглянути в браузері.

Ця функція скачування відео з YouTube буде працювати поки що в тестовому режимі. Коли Google зробить її загальнодоступною, стане відомо пізніше. Користувачам YouTube дозволили завантажувати відео без підключення до інтернету Поки що багато користувачі скачують відео за допомогою сторонніх сервісів, таких як SaveFromNet і інші.

Крім того, у користувачів смартфонів Xiaomi з'явилася функція прослуховування Youtube із заблокованим екраном. Щоб їй скористатися, потрібно в меню управління програми встановити позначку навпроти Youtube, потім натиснути на "Відтворювати звук коли екран вимкнений". Навіть при заблокованому телефоні Xiaomi звук буде відтворюватися.

Раніше повідомлялося, скільки заплатять українці за YouTube та соцмережі після введення нового податку "на Google".

ДЖЕРЕЛОiguides.ru