Користувачам Viber та Telegram розповіли, як записувати та зберігати дзвінки на смартфоні

Користувачі Viber та Telegram можуть користуватися функцією запису голосових дзвінків. Якщо раніше про цю функцію вам не було нічого відомо, саме час дізнатися та спробувати.

Користувачам Viber та Telegram розповіли, як записувати та зберігати дзвінки на смартфоні - today.ua

Будь-яку важливу розмову у Viber, Telegram або WhatsApp можна записати. Для цього додатково на смартфон потрібно скачати декілька корисних додатків.

Як записувати дзвінки у Telegram

Якщо вам потрібно зафіксувати якусь важливу інформацію від співрозмовника у Telegram, скористайтеся спеціальним додатком для запису дзвінків Speech Recorder – Record any Telegram calls. Після активації ця програма автоматично записує вхідні дзвінки Telegram та зберігає їх на смартфоні в окремий файл. Щоб якість звуку була кращою, обов’язково використовуйте функцію гучного зв’язку, оскільки запис співрозмовника ведеться з мікрофона телефона.

Як записувати дзвінки у Viber

Розмови у Viber можна записувати за допомогою додатку AZ Screen Recorder. Ця програма дозволяє записувати як голосові, так і відеодзвінки Viber на Android.

Щоб скористатися розмовою, після встановлення AZ Screen Recorder запустіть Viber і ви побачите панель інструментів із чотирма значками. Натисніть опцію "Червоний" для початку запису. Після запуску дзвінка у Viber розпочнеться запис розмови.

Для завершення запису після дзвінка оберіть опцію "Зупинити", далі "Експорт", щоб зберегти файл запису.

Є також універсальна програма Cube ACR, за допомогою якої можна записувати дзвінки з усіх месенджерів - WhatsApp, Skype, Viber, WhatsApp тощо.

Нагадаємо, що не варто писати у месенджерах Telegram та Viber під час воєнного стану.