Користувачам Viber розповіли, як приховати свою дату народження у месенджері

Viber нагадує абонентам у списку контактів на смартфоні про ваші дні народження. Ця опція з'явилася після того, як месенджер почав запитувати дату народження у користувачів при реєстрації. Цю функцію за бажання можна вимкнути.

Користувачам Viber розповіли, як приховати свою дату народження у месенджері - today.ua

Інформація про дату народження синхронізується зі списком контактів на смартфоні та нагадує людям, які є у цьому списку, що потрібно привітати з днем ​​народження конкретного абонента Viber.

Не всі користувачі Viber хочуть, щоб люди зі списку контактів знали число, місяць і рік їх народження. Приховати дату народження у Viber можливо, просто не всі про це знають.Користувачам Viber розповіли, як приховати свою дату народження у месенджеріПриховати дату народження у Viber можна через редагування розділу, який повідомляє контакти про день народження користувача.

Щоб вимкнути функцію відображення дати народження, потрібно:

  • Відкрити програму Viber, унизу екрана клацаємо на "Ще", потім у новому діалоговому вікні натискаємо "Налаштування";
  • Потім потрібно обрати пункт "Конфіденційність" - "Показати вашу дату народження" та прибираємо галочку з цієї функції. Якщо закрити діалогове вікно, дата народження не відображатиметься в обліковому записі власника мобільного телефону.

Якщо користувач Viber знову захоче відкрити свою дату народження для інших користувачів, тоді знову потрібно виконати вищезазначений алгоритм.

Раніше повідомлялося, що Viber, WhatsApp і Telegram об'єднуються в один месенджер за допомогою нової мобільної програми.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua