Користувачам смартфонів розповіли, як читати видалені повідомлення у Viber та Telegram

Користувачам мессенджерів доводиться час від часу видаляти повідомлення у чатах Viber та Telegram, щоб звільнити місце на своєму смартфоні. Але не всі знають про те, що у будь-який час стерте листування можна відновити.

Користувачам смартфонів розповіли, як читати видалені повідомлення у Viber та Telegram - today.ua

Виявляється, що видалені повідомлення у Viber, Telegram та WhatsApp не зникають назавжди. Є спосіб прочитати їх як на смартфонах iPhone, так і Android.

Можна видалити повідомлення з індивідуальних та групових чатів, але листування все одно буде зберігатися у пам’яті смартфону.

У месенджері Viber є функція резервного копіювання листування. Резервне копіювання всіх повідомлень відбувається о другій годині ночі щодня. Користувач навіть може скоротити частоту копіювань до одного разу на тиждень або на місяць.

Щоб прочитати видалені повідомлення, спочатку потрібно видалити Viber, а потім знову встановити програму з офіційного магазину AppStore або Google Play. Після відкриття програми та входу в обліковий запис користувачеві буде надано можливість повернути чати з резервної копії. Потрібно лише вибрати варіант відновлення, після чого всі чати разом із віддаленими повідомленнями будуть знову доступні.

Поки що у Viber не можна перенести дані з Android-пристрою на iPhone навіть із тим самим телефонним номером. Резервне копіювання на iOS відбувається лише за підключеного Wi-Fi.

Що стосується Telegram, то якщо при видаленні повідомлень користувач був у версії для ПК або браузерів, то варто включити на смартфоні "Авіарежим" і зайти в месенджер. Теоретично повна версія листування може зберегтися в пам’яті смартфона. Щоб зберегти її надовго, можна зробити скріншоти. Власники смартфонів можуть періодично копіювати повідомлення з Telegram у "Збережені повідомлення" (Saved Messages). У цю папку має доступ тільки користувач і ніхто не може видалити повідомлення, крім нього.

Незважаючи на відсутність резервного копіювання, у Telegram є можливість експорту всіх даних. Це проводиться вручну через відповідний пункт у "Розширених налаштуваннях".

Нагадаємо, як можна обмежити або вимкнути набридливу рекламу в месенджері Viber.

ДЖЕРЕЛОtehnofan.com.ua