Компанія "Нафтогаз" запевнила своїх старих і нових клієнтів, що субсидії та всі пільги по сплаті комунальних послуг, які вони мають, будуть збережені. Причому новим клієнтам "Нафтогазу" не доведеться відвідувати органи соцзахисту, аби повідомити про зміну постачальника газу. "Нафтогаз" подбав про це сам.
"Якщо ви стали клієнтом ГК «Нафтогаз України» і маєте пільги або субсидії, вам не потрібно додатково йти до місцевого Управління соцзахисту, щоб повідомити про зміну постачальника, або ж приносити довідки чи інші документи. Ми як ваша компанія-постачальник зробили все за вас: проінформували УСЗН про те, що ви стали нашим клієнтом, а також надіслали інформацію про ціну на газ, що діє для кожного клієнта", - повідомлюють у Facebook-акаунті компанії.
Єдине, що слід зробити новим клієнтам – вказати в заявці на приєднання до "Нафтогазу", що вони мають пільги або субсидії. Усе решту постачальник газу зробить сам. Компанія вчасно повідомить місцевий орган соцзахисту, до якого належить її новий клієнт, що він тепер обслуговується в неї.
В "Нафтогазі" також зазначають, що, наприклад, за минулий місяць вони розіслали свої електронні звіти у понад 600 місцевих органах соцзахисту України – всюди, де є їхні пільговики. Таким чином, у нових клієнтів газопостачальної компанії не повинно виникнути жодних проблем із нарахування субсидій уже відповідно до нового тарифу на газ, яким вони користуються в "Нафтогазі".
"Органи соцзахисту отримують повний набір інформації, а отже, не повинні вимагати від споживачів підтверджувати зміну постачальника особисто або "доносити" довідки чи інші документи. Це не лише про зручність та економію, це особливо важливо в умовах боротьби з поширенням COVID-19", - пишуть в інформації від "Нафтогазу".
При цьому в компанії наголошують, що всі отримувачі пільг мають право безперешкодно змінювати постачальника газу. Всі їхні субсидії при переході від одного постачальника до іншого будуть збережені.
Нагадаємо, що при зміні ціни на газ усім отримувачам субсидій перераховують їх автоматично. Для цього не потрібно повторно звертатися в органи соцзахисту.