Андрій Богдан відсвяткував день народження з політиками від різних партій у столичному ресторані

Екс-очільник Офісу президента Володимира Зеленського Андрій Богдан без зайвого галасу відсвяткував свій день народження в одному з елітних ресторанів Києва. На святкуванні у колишньої "правої руки" гаранта були помічені представники різних політичних сил: як провладної, так і опозиційної.

Андрій Богдан відсвяткував день народження з політиками від різних партій у столичному ресторані - today.ua

Святкування з нагоди 45-річчя відставного політика відбулося в ресторані Kritikos, популярному серед шанувальників грецької кухні і комфортного відпочинку.

"Це заклад, де влаштовують банкети і подають страви грецької кухні. На прохання іменинника, ресторан закрили під приватний захід, а персонал максимально намагався створити інтимну обстановку для гостей, навіть зашторили вікна", - розповів Telegram-канал "Политика страны".

Серед запрошенихз гостей були помічені як колишні соратники по політичному табору, так і колишні опоненти. Це може свідчити про те, що Богдан воліє підтримувати гарні стосунки с усіма.

Зокрема серед запрошених гостей журналісти помітили депутатів-"слуг" Аліну Загоруйко і Миколу Сольського, депутата від "Євросолідарності" Олексія Гончаренка, а також журналіста Дмитра Гордона з його дружиною - журналісткою Олесею Бацман.

Крім того, Telegram-канал пише, що на святкуванні в екс-посадовця також побували мер Києва Віталій Кличко та колишній очільник МВС Арсен Аваков.

Загалом масштаб свята був невеликим. Богдан запросив до себе близько двох десятків гостей. Чи був у цьому зібранні якийсь політичний підтекст, невідомо.

Нагадаємо, Андрій Богдан звинуватив свого колишнього патрона Володимира Зеленського, що той кілька разів збрехав під час прес-марафону. Зокрема, Богдан каже, що то не він познайомив президента із журналістом Юрієм Бутусовим, а також закидає йому інші "неточності".

ДЖЕРЕЛОglavcom