Коли батарею у смартфоні час міняти: названі основні ознаки

Акумуляторам смартфонів властиво час від часу зношуватися. Є ознаки, за якими це можна зрозуміти. Якщо ви помітили, що продуктивність вашого смартфона почала падати, або він нагрівається під час роботи, можливо, причина якраз у батареї.

Коли батарею у смартфоні час міняти: названі основні ознаки - today.ua

Як дізнатися, що батарею у смартфоні час міняти

Головні ознаки зношеного акумулятора – уповільнена робота смартфона, часті підвисання, перегрівання, короткий термін роботи від однієї зарядки. Але перед заміною батареї рекомендується перевірити її стан за допомогою вбудованих системних засобів чи сторонніх програм.

У смартфонів на операційній системі iOS можна зайти в розділ "Акумулятор" в налаштуваннях, і подивитися максимальну ємність батареї - з часом вона знижується. Чим старший смартфон, тим відповідно вказаний відсоток буде нижчим.

Коли батарею у смартфоні час міняти: названі основні ознаки

Власники Android-смартфонів можуть скачати програму AccuBattery та перевірити стан свого акумулятора.

Щоб дізнатися про реальний стан батареї, скачайте та встановіть програму, розрядіть батарею смартфона до 15%, після чого поставте його заряджатися і не чіпайте, доки акумулятор не набере 100%. Потім залиште пристрій ще на 30-40 хвилин. Після цього відкрийте AccuBattery і перегляньте, яку ємність акумулятора покаже програма. Якщо рівень впав нижче 80%, батарею бажано поміняти.

Раніше повідомлялося, як правильно ставити смартфон на зарядку, щоб не зіпсувати батарею.

ДЖЕРЕЛОunian.net