Коболєв звільнений з посади глави “Нафтогазу“: хто займе крісло екс-чиновника

Кабінет міністрів в середу, 28 квітня, звільнив главу правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. Це рішення стало несподіваним як для Коболєва, так і для інших. На його посаду тимчасово призначили виконуючого обов'язки міністра енергетики Юрія Вітренка.

Коболєв звільнений з посади глави “Нафтогазу“: хто займе крісло екс-чиновника - today.ua

Зазначається, що Кабмін визнав результати роботи Андрія Коболєва незадовільними.

Реакція Коболєва була дуже лаконічною. Він написав на своїй сторінці в Facebook, що про звільнення дізнався з новин. Заяву про звільнення вже екс-глава "Нафтогазу" не писав. Коболєв звільнений з посади глави “Нафтогазу“: хто займе крісло екс-чиновника Офіційною версією звільнення Коболєва в Кабміні назвали те, що робота наглядової ради і правління НАК "Нафтогаз України" в 2020 році визнана незадовільною. Крім того, однією з причин звільнення могли стати високі премії глави "Нафтогазу", які він сам собі призначав.

В "Нафтогазі" поки не назвали причин, чому звільнили голову правління компанії Андрія Коболєва. Там запевняють, що про це дізналися також з новин.

Андрій Коболєв очолював компанію "Нафтогаз" протягом семи років - з березня 2014 року. Юрій Вітренко, який раніше закликав терміново звільнити Коболєва, швидше за все, призначений главою "Нафтогазу" строком на рік. Наглядову рада "Нафтогазу" розпустили, до обрання нових членів ради.

Раніше повідомлялося, що " Нафтогаз" направив облгазам пропозицію про закупівлю газу для населення.