Клиєнтів monobank змушують прямо на касі в АТБ проходити верифікацію

Monobank обмежив деяким своїм клієнтам використання грошей з карток, встановивши місячний ліміт у 40 тисяч гривень. При цьому таких клієнтів змушують проходити верифікацію, якщо вони намагаються перевищити встановлений ліміт. Зокрема, одного клієнта змусили пройти перевірку прямо на касі в АТБ.

Клиєнтів monobank змушують прямо на касі в АТБ проходити верифікацію - today.ua

З такою скаргою клієнт monobank звернувся на портал minfin.

Чоловік, що підписався як naibude, поскаржився, що monobank спричинив йому масу незручностей, змусивши терміново проходити відеоверифікацію на касі в магазині під час розрахунку за покупки. Така прикрість сталася під час закупів в АТБ. З'ясувалося, що термінал на касі не приймає його платежу сумою в 4000 гривень без верифікації. Гроші були на картці monobank, і саме банк виставив таку умову.

"Як з’ясувалося, щоб сплатити чек в АТБ на 4000грн власними коштами з монобанку, мені необхідно на касі пройти відеоверифікацію та навіть мати із собою у цей момент закордонний паспорт. Черга може зачекати хвилин 10 (адже стільки триває верифікація), а може й довше, адже не завжди є зв’язок у магазинах", - пише чоловік.

Як з'ясувалося з його коментарів до цієї скарги, оплатити покупку з картки monobank йом так і не вдалося. Тому він був змушений терміново переказувати гроші зі своєю валютної картки на гривневу за фіксованим курсом НБУ, тобто долари йому конвертували по 29,25. Втративши таким чином чималу суму на конвертації, чоловік обурюється діями monobank, який створив йому додаткові незручності.

Клиєнтів monobank змушують прямо на касі в АТБ проходити верифікацію

"Служба турботи після сповіді тицьнула звичайно мене носом в якийсь далекий пункт далекого договору, сказавши, так ось ліміти 40К грн на місяць, хоча в «навкрученому» додатку банку в лімітах це ніде не вказано — користуйся до не стями, розраховуйся в торгівельних мережах без обмежень", - обурюється клієнт банку.

Monobank не забарився із відповіддю клієнту. Банк пояснює, що такі обмеження цілком законні, і що вони обумовлені в угоді, яка укладалася з клієнтом. У банку зауважили, що naibude відкривав свою картку віддалено, а для таких клієнтів справді є обмеження на використання коштів з картки – місячні та річні. Місячний ліміт становить 40 тисяч гривень, а річний – 400 тисяч.

Клиєнтів monobank змушують прямо на касі в АТБ проходити верифікацію

"Якщо лічильник витратних операцій досягає понад 80%, ми відправляємо клієнту Пуш повідомлення. Для зняття обмежень можна провести ідентифікацію через відеодзвінок або звернутися до співробітника у точці видачі", - роз'яснили в monobank.

Нагадаємо, monobank збільшив комісію на грошові перекази. В банку пояснили це подвійною конвертацією грошей при переказах на закордонні онлайн-магазини.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua