Кличко розповів, які пільги будуть запроваджені у Києві для ФОПів

Мер Києва Віталій Кличко схвалив пільги для представників бізнесу у столиці. Зокрема, до роботи у воєнний час стимулюватимуть підприємців, які працюють на комунальних площах, торгових та ресторанних майданчиках, у рекламних компаніях та парковках.

Кличко розповів, які пільги будуть запроваджені у Києві для ФОПів - today.ua

За словами Кличка, приватний бізнес у столиці поступово відновлює свою роботу. Щоб підтримати підприємців у непростий для них час, місцева рада вирішила запровадити деякі пільги.

Так, для пересувної торгівлі та ресторанних майданчиків плату за договорами буде зменшено до 1 гривні. Сплата пайової участі для них становитиме 50% від існуючої. Бізнес, що працює на комунальних площах, звільняється від оренди. Пільги отримають також паркувальні майданчики та рекламні агенції, які під час війни створюють та розміщують у Києві соціальну та патріотичну рекламу.

Оскільки комунальний транспорт в умовах війни продовжує працювати, то Кличко також надає фінансову підтримку транспортним підприємствам міста. Зокрема, на виплату зарплат їхнім працівникам.

На сьогоднішній день у столиці працюють продуктові магазини, кафе, перукарні, СТО. З 1 квітня у певні години буде дозволено продаж алкоголю. Купити алкоголь у Києві можна буде з 11:00 до 16:00 у магазинах та закладах сфери обслуговування.

Раніше повідомлялося, що ФОПам в Україні запровадили нові штрафи під час війни.

ДЖЕРЕЛОunian.net