Картка або готівка: Нова пошта запустила послугу з оплати комуналки

Нова пошта пропонує своїм клієнтам оплачувати комунальні послуги у відділеннях. Забираючи посилку, українці зможуть не лише розрахуватися за неї, а й паралельно сплатити газ, воду та інші ЖКП.

Картка або готівка: Нова пошта запустила послугу з оплати комуналки - today.ua

"Прийшов забрати посилку? Ось лайфхак: заодно оплати комунальні послуги та заощадь час", - йдеться у повідомленні Нової пошти на сторінці у Facebook.

Картка або готівка: Нова пошта запустила послугу з оплати комуналки Для оплати комуналки у відділеннях Нової пошти клієнтам потрібно повідомити оператору банківські реквізити або номер договору, вказати суму платежу та сплатити його готівкою чи банківською карткою.

Дана послуга давно діє на Укрпошті, але багато клієнтів скаржаться, що це створює додаткові черги у відділеннях, і люди, яким просто потрібно забрати посилку, чекають на тих, хто оплачує комуналку. Якщо таке буде і у відділеннях Нової пошти, клієнти будуть незадоволені.

Представники Нової пошти зазначили, що у їхніх відділеннях цієї проблеми не повинно бути.

"Ми завжди аналізуємо роботу наших відділень. Якщо в одному з них виникає на постійній основі черга, ми або розширюємо його, або відкриваємо недалеко ще одне", - відповіли користувачам представники Нової пошти.

Раніше повідомлялося, що Нова пошта змінила тарифи на доставку посилок до Польщі.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net