Іпотека на житло у “Дії“: хто з українців може оформити пільговий кредит в умовах війни

На державному порталі "Дія"  з’явилася нова функція, яка дозволить українцям оформити іпотеку, не виходячи з дому. Скористатись програмою пільгового кредитування "Доступна іпотека" зможуть певні категорії населення, починаючи вже із жовтня.

Іпотека на житло у “Дії“: хто з українців може оформити пільговий кредит в умовах війни - today.ua

Так, Кабмін нещодавно оприлюднив умови отримання кредиту на житло для таких категорій українців, як: військовослужбовці, працівники сектору безпеки та оборони, медики, вчителі та педагогічні працівники, вчені.

З 1 жовтня усі вони матимуть право взяти пільговий кредит на житло на 20 років під 3% річних з первісним внеском розміром 20% від загальної вартості нерухомості.

Згідно з умовами "Доступної іпотеки", роботодавці вищезазначеної категорій працівників зможуть компенсувати їм початковий внесок та частину тіла кредиту за рахунок бюджетних програм. Розмір компенсації буде залежати від стажу.

Іпотека на житло у “Дії“: хто з українців може оформити пільговий кредит в умовах війни

Планується, що з 2023 року до програми кредитування зможуть приєднатися усі українці за умови придбання житлової нерухомості, що не перевищує 52,5 кв.м + 21 кв.м на кожного члена сім’ї.

При оформлені іпотеки в "Дії", покупцям автоматично застрахують придбану нерухомість.

Програма пільгового іпотечного кредитування допоможе тисячам українців нарешті обзавестися власним житлом. Особливо це буде актуально тим, хто втратив дах над головою під час війни.

Раніше повідомлялося про ріст цін на оренду житла у трьох регіонах України.

ДЖЕРЕЛОtehnofan.com.ua