Ілону Маску дозволили випробування з чіпування людей: яких недуг позбавить чіп у мозку

Автор: Марченко Любов

Компанія Neuralink, що належить Ілону Маску, отримала дозвіл на проведення клінічних випробувань із чіпування людей. Завдяки чіпу, вживленому у мозок, люди зможуть не тільки підвищити ККД своєї інтелектуальної діяльності, а й приборкати багато важких недуг.

Ілону Маску дозволили випробування з чіпування людей: яких недуг позбавить чіп у мозку - today.ua

Про отримання дозволу на клінічні випробування компанія Neuralink повідомила у своєму Tvitter.

Neuralink отримала дозвіл на випробування мозкових чіпів від Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA).

Перш ніж випробування дозволили, Neuralink у минулому році отримала відмову на проведення клінічних випробувань із людьми. Тоді FDA вказало компанії на кілька проблем, пов'язаних із безпекою чіпування.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Зокрема, йшлося про використання літієвої батареї, яка може бути небезпечною, можливості міграції дротів імплантату в мозку, а також вилучення чіпа з мозку, що могло призвести до пошкодження мозкової тканини.

І ось нарешті FDA дала добро.

"Схвалення FDA є важливим першим кроком, який дозволить нашій технології допомогти багатьом людям", - зазначили у повідомленні компанії.

Ілону Маску дозволили випробування з чіпування людей: яких недуг позбавить чіп у мозку

Що дасть імплантація чіпа у мозок людини

Чіп, вживлений у мозок, дасть можливість людині взаємодіяти з інтернетом без будь-яких девайсів. Він зможе безпосередньо зв'язуватися із всесвітньою мережею, переглядати веб-сторінки, володіти телепатією.

Крім того, Ілон Маск каже, що завдяки вживленню імплантатів у мозок, людство зможе впоратися з низкою серйозних захворювань. Аутизм, шизофренія, депресія, ожиріння – всі ці захворювання будуть подолані. Чіп, вживлений у мозок, допоможе людям відновлюватися після тяжких травм, повертати управління тілом, а також повертати втрачені зір і слух.

Якщо хоча би половину цих задумів вдасться втілити, це вже буде грандіозним проривом в медицині. Якщо тестування пройде успішно, то сам Ілон Маск планує стати одним із перших людей, яким буде вживлено чіп у мозок.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Компанія також зазначила в повідомленні, що поки не набирає учасників випробувань і більш детальну інформацію про все надасть найближчими днями.

Нагадаємо, навесні цього року Ілон Маск поступився першим місцем у списку Forbes найбагатших людей світу французькому мільярдеру Бернару Арно.