Компанія Neuralink, що належить Ілону Маску, отримала дозвіл на проведення клінічних випробувань із чіпування людей. Завдяки чіпу, вживленому у мозок, люди зможуть не тільки підвищити ККД своєї інтелектуальної діяльності, а й приборкати багато важких недуг.
Про отримання дозволу на клінічні випробування компанія Neuralink повідомила у своєму Tvitter.
Neuralink отримала дозвіл на випробування мозкових чіпів від Управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA).
Перш ніж випробування дозволили, Neuralink у минулому році отримала відмову на проведення клінічних випробувань із людьми. Тоді FDA вказало компанії на кілька проблем, пов'язаних із безпекою чіпування.
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Зокрема, йшлося про використання літієвої батареї, яка може бути небезпечною, можливості міграції дротів імплантату в мозку, а також вилучення чіпа з мозку, що могло призвести до пошкодження мозкової тканини.
І ось нарешті FDA дала добро.
"Схвалення FDA є важливим першим кроком, який дозволить нашій технології допомогти багатьом людям", - зазначили у повідомленні компанії.
Що дасть імплантація чіпа у мозок людини
Чіп, вживлений у мозок, дасть можливість людині взаємодіяти з інтернетом без будь-яких девайсів. Він зможе безпосередньо зв'язуватися із всесвітньою мережею, переглядати веб-сторінки, володіти телепатією.
Крім того, Ілон Маск каже, що завдяки вживленню імплантатів у мозок, людство зможе впоратися з низкою серйозних захворювань. Аутизм, шизофренія, депресія, ожиріння – всі ці захворювання будуть подолані. Чіп, вживлений у мозок, допоможе людям відновлюватися після тяжких травм, повертати управління тілом, а також повертати втрачені зір і слух.
Якщо хоча би половину цих задумів вдасться втілити, це вже буде грандіозним проривом в медицині. Якщо тестування пройде успішно, то сам Ілон Маск планує стати одним із перших людей, яким буде вживлено чіп у мозок.
Компанія також зазначила в повідомленні, що поки не набирає учасників випробувань і більш детальну інформацію про все надасть найближчими днями.
Нагадаємо, навесні цього року Ілон Маск поступився першим місцем у списку Forbes найбагатших людей світу французькому мільярдеру Бернару Арно.