Хліб і сіль стали дорожчими: як за місяць змінилися ціни на ці продукти

Автор: Марченко Любов

В Україні з кожним днем стає дедалі дорожче вітати гостей традиційними хлібом-сіллю. Ціни на хліб і сіль продовжуєють зростати. Щоправда, останнім часом різких скачків вартості цих продуктів немає, але й щотижневий приріст у кілька копійок стає дедалі обтяжливішим для гаманця.

Хліб і сіль стали дорожчими: як за місяць змінилися ціни на ці продукти - today.ua

Як зросли ціни на хліб і сіль, розповіло видання agrotrend.

Ціни на хліб

Ціни на хліб у листопаді стали вищими порівняо з жовтнем. Зокрема, вартість пшеничного буханця вагою 600 грамів зросла за місяць від 31,06 до 31,32 грн. Приріст хоч і невеликий, але дошкульний.

Значно більше додав у ціні порівняно з жовтнем пшеничний батон нарізний. У минулому місяці за батон вагою 650 грамів треба було віддати 31,69 грн, а вже зараз він коштує 33,39 грн.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Генштаб ЗСУ відреагував на скандал із “обманом у рекрутингу“: офіційне роз'яснення

Хліб і сіль стали дорожчими: як за місяць змінилися ціни на ці продукти

Ціни на сіль

Сіль практично зрівнялась у вартості з цукром. Якщо раніше кілограм солі був удвічі, а той утричі дешевше за кіло цукру, то тепер вони коштують однаково. Причому в листопаді сіль знову виросла в ціні. Тепер кілограм морської харчової солі коштує в середньому 32,55 грн, тоді як у жовтні його ціна становила 31,70 грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Практично всі продути зараз нестримно дорожчають. Так, торгові мережі у листопаді в черговий раз підняли ціни на молочну продукцію, а також на соняшникову олію.

Щоправда, трохи почали знижуватись ціни на яйця. І експерти навіть очікують подальшого їхнього зниження та стабілізації. Але за їхніми прогнозами ціни на яйця можуть знизитись лише після нового року. А до новорічних свят навряд чи вони стануть меншими.