Груші в Україні продають за рекордними цінами: скільки коштують фрукти на базарах

Сезон груш в Україні в самому розпалі, як і яблук, але ціни просто космічні. За кілограм груш аграрії просять від 45 до 100 грн, хоча урожай в цьому році хороший.

Груші в Україні продають за рекордними цінами: скільки коштують фрукти на базарах  - today.ua

З вітчизняних сортів на прилавках магазинів і базарів можна побачити Дюшес, і Парижанку, із зарубіжних - Беру. За словами самих же продавців, імпортні груші зберігаються довше, а українські швидше псуються і їх краще тримати у холодильнику.

Високі ціни на груші пояснюються початком сезону і збором раннього врожаю. Поки дозрівають більш пізні сорти, ціни на груші будуть опускатися. Груші в Україні продають за рекордними цінами: скільки коштують фрукти на базарах При цьому ціни на яблука в Україні стрімко падають, а ось ягода ще більше подорожчала, так як її сезон підходить до завершення. Найбільше злетіли в ціні лохина, малина і суниці. Сезон кавунів також закінчується і ціни підскочили.

Серед всіх овочів на минулому тижні зросли ціни на огірки, баклажани і цвітну капусту. Трохи збільшилася вартість цибулі, білокачанної капусти, томатів і перцю. Кабачки і буряк в свою чергу подешевшали.

На оптових ринках кілограм груш коштує в середньому 30-40 грн, яблука можна купити від 6 до 15 грн /кг, сливи продають за 10-17 грн/кг, персики по 15-35 грн/кг залежно від сорту.

Раніше повідомлялося, що в Україні вдвічі подорожчала цвітна капуста, у порівнянні з минулим роком.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com