Грошова допомога від Червоного Хреста: хто ще може отримати по 2500 грн до кінця року

Міжнародний комітет Червоного Хреста протягом усієї війни допомагає українцям, що потерпіли від російської агресії. ВПО можуть одноразово отримати по 2500 грн від організації, і для цього не потрібно подавати ніяких документів.

Грошова допомога від Червоного Хреста: хто ще може отримати по 2500 грн до кінця року - today.ua

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що виплати від Червоного Хреста здійснюватимуться на підставі наявних відомостей інформаційної бази ВПО. Тобто для отримання виплат не потрібно буде подавати жодних заяв. Перевага надаватиметься ВПО з окупованих територій і зон бойових дій, але й інші категорії населення зможуть розраховувати на допомогу.

Пріоритетними будуть такі категорії населення:

  • особи з інвалідністю;
  • багатодітні сім’ї;
  • сім’ї, які мають на утриманні та вихованні дитину-сироту;
  • родини, які виховують дитину з інвалідністю.

Грошова допомога від Червоного Хреста: хто ще може отримати по 2500 грн до кінця року

Термін надання допомоги – 1 місяць. При цьому виплати не залежать від інших видів допомоги, зокрема виплати допомоги на проживання ВПО (2000 грн на дорослого і 3000 грн на місяць - на дитину або людину з інвалідністю).

Також Червоний Хрест надає одноразову грошову допомогу українцям, які постраждали від воєнних дій. Зокрема, жителі звільненої Херсонської області зможуть отримати по 1200 грн. Для підтримки громадян, які опинилися у складній ситуації, виділили 100 млн грн.

У Червоному Хресті наголосили, що гроші почнуть виплачувати через Укрпошту з грудня. Мешканці зможуть отримати кошти через два стаціонарні поштові відділення, розташовані в обласному центрі. 

Раніше повідомлялося, хто з українців може отримати по 3400 грн від держави.

ДЖЕРЕЛОradiotrek.rv.ua