Гречка знову у дефіциті: де і за скільки можна купити крупу в Україні

Ціни на гречку в Україні стрімко зростають. Крім того, на початку липня крупа знову опинилася у дефіциті в деяких супермаркетах. Кілограм крупи на сьогоднішній день у середньому коштує 89,90 грн.

Гречка знову у дефіциті: де і за скільки можна купити крупу в Україні - today.ua

Купити гречку складно не через ціну, а тому, що її швидко змітають з полиць. Запаси старого врожаю добігають кінця, а гречка нового врожаю з'явиться на прилавках восени. У деяких магазинах вартість кілограма гречаної крупи сягає понад 100 гривень, і до кінця літа цінник на крупу точно не падатиме.

Якщо порівняти ціни у великих українських супермаркетах, то у Varus кілограм гречки коштує 89,90 грн, і за такою самою ціною, тільки іншого виробника, можна купити пачку гречки вагою 900 г. Гречка знову у дефіциті: де і за скільки можна купити крупу в Україні В "Ашані" гречка коштує трохи дешевше – 78,40 грн за кг. У супермаркетах Metro кілограм круп коштує 95,90 грн, а упаковка вагою 800 г - 68,90 грн. У супермаркетах Novus 800 г гречки можна купити за 77,99 грн, а упаковку вагою 450 г – за 48,99 грн. Гречка знову у дефіциті: де і за скільки можна купити крупу в Україні Цього року аграрії збільшили площу посівів гречки, але незважаючи на це, що загальна площа посівів скоротилася в Україні приблизно на чверть. На фоні війни зібрати врожай буде не так просто, як у довоєнний час. Поки що складно сказати, скільки гречки запасемо цього року, і яка буде її ціна.

Раніше повідомлялося, як змінилися ціни на рис та макарони в українських супермаркетах у липні.