Google Chrome запустив нову корисну функцію для Android

Після останнього оновлення в Chrome 90 для Android з'явилася нова функція відстеження цін. Тепер користувачі можуть бути проінформовані про зниження цін на товари, які вони переглядали в браузері, за допомогою спеціальних нагадувань.

Google Chrome запустив нову корисну функцію для Android - today.ua

Браузер Google Chrome буде відстежувати тільки ті вкладки, які залишаться відкритими. Це дуже зручно, адже не потрібно буде витрачати щодня час на порівняння і пошук знижок, браузер зробить це за вас.

Активувати цю функцію можна через меню налаштувань в Chrome, яке є в правому верхньому куті екрану вибору вкладки. Знайдіть пункт меню Track prices. Якщо цю функцію ви не знаходите, її потрібно активувати вручну. Для цього в адресному рядку потрібно ввести: chrome: // flags / # enable-tab-grid-layout Google Chrome запустив нову корисну функцію для Android Після цього натисніть на спадне меню і виберіть пункт Enabled Price notifications. Можливо, після цього буде потрібно перезапустити браузер, перш ніж ця функція запрацює. Тепер Chrome по ідеї повинен почати відстеження обраних вами товарів. Якщо ваш браузер ще не отримав останнє оновлення, тоді потрібно трохи почекати.

Раніше повідомлялося, що Google обкладе податками українських YouTube-блогерів з літа 2021 року.

ДЖЕРЕЛОitc.ua